Duben 2010

Perou opět fotí Mansona

22. dubna 2010 v 20:37 | P.N.
Uznávaný britský fotograf Perou, který má za sebou několikanásobnou spolupráci s Mansonem, se po delší době opět podepíše pod nové fotky Marilyna (a v budoucnu možná i dalších členů).
Ve svém deníku Perou uvedl, že se s Mansonem sešel u něj doma, aby rozšířil archiv fotek. V domě byl i Twiggy, který pracoval na nových tónech pro připravované album.
Následně Perou uvedl, že druhá noc byla hodně o experimentování s osvětlením, avšak celkově focení bylo produktivní. Závěrem se ještě zmínil, že měl možnost si poslechnout pár skladeb. Doslova napsal: "did get to hear a couple of KILLER tracks being put together. dirty HEAVY music. GREAT" - myslím, že není nutno překládat..

Airfare o TH

22. dubna 2010 v 20:33 | P.N.
V Inboxu na óčku byla česká kapela Airfare. To je kapela která měla dělat předkapelu Tokio Hotel na pražském koncertě v Tesla aréně. Jejich vystoupení bylo kvůli zpoždění zrušeno. Dneska byl s touhle kapelou na očku rozhovor ve forme 5ti a následně 10ti otázek.. Při prvnim "minirozhovoru" byla otázka "Na jaký koncert byste nešli? Jeden ze členu kapely odpověděl "Už bysme asi znovu nešli na Tokio Hotel (smích)"… Poté v druhém "minirozhovoru" byla otázky " Slyšela jsme že jste hráli na koncertě s Tokio Hotel, chtěla bych se zeptat jaci jsou" Odpovidali průběžne všichni , ale jejich jmena neznám takže odpověděli " Na koncertu Tokio Hotel jsme nakonec nevystoupili, protže měli jejich kamiony problémy na hranici kvůli nějakym věcem které raději měli nechat v "Dojčlandu"(smích)Jo a byli velmi sexy (smích)"… Působí to na mě tak, že jsou naštvaní, že nemohli vystoupit.