Marilyn Manson- novinky

27. března 2010 v 10:47 | P.N.
Stránky VampireFreaks.com uveřejnily krátký videorozhovor s Chrisem Vrennou. Mimo jiné se Chris zmiňuje i o tom, že v současné době ve studiu s Twiggym a Mansonem pracují na nových skladbách.

Na Babalon fóru se objevil rozhovor s Pogem (alias Madonnou Wayne Gacym), který byl pořízen pro MUEN magazín. Pogo v něm mluví o své minulosti, současnosti, produkování hudby, NASA, svém dalším hudebním projektu, ale došlo i na odchod od MM a jeho vlastní názory na současného Mansona jako takového.

Když dříve Manson sliboval, že bude využívat svůj Facebook profil daleko častěji, tak si možná popletl jednu sociální síť s druhou, jelikož když už se v poslední době něco děje, tak ani ne na oficiálkách, nýbrž na oficiálním MySpace profilu.
Naposledy na něj přidal fotku Twiggyho, který má na sobě oblečenou uniformu Dharmy Initiative. Komu tento název nic neříká, pravděpodobně není fanouškem seriálu Lost. Fotku doprovází komentář: "A beautiful man. On the island, you grow diamonds."

Taktéž včera změnil svůj status momentálního dělání/nálady, at to na: "War painting/Fabulous" ... tak doufejme, že kromě malování si brzy najde čas i na přípravu dalšího alba, či jiných aktivit, které by nás fanoušky daly po chvíli odmlky trošku do pohybu.

Na Mansonově MySpace profilu přibyla složka "My projects", která obsahuje 9 nových akvarelových obrazů i s jejich popisky.
A kdo by snad chtěl zhlédnout některé z Marilynových prací na vlastní oči, tak může začít šetřit. V dubnu totiž budou Atény hostit sbírku Mansonových výtvorů. Výstava dostala název "Hell, etc." a bude konána pod záštitou Art Modern Gallery.
http://www.marilynmanson.cz/pictures/kapela/kapela067.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.