Únor 2010

EMILIE AUTUMN onemocněla, plánované koncerty v Praze a Bratislavě jsou zrušeny!

13. února 2010 v 13:28 | P.N.
Nemilá zpráva včera přišla od managementu zpěvačky a houslistky EMILIE AUTUMN, která měla v rámci svého turné vystoupit také v Praze a Bratislavě. Vzhledem k náhlému onemocnění hlasivek je nucena vynechat několik plánovaných vystoupení, mezi nimiž jsou bohužel i koncerty v Praze a Bratislavě.

O případných náhradních termínech obou koncertů se momentálně jedná, pro více informací sledujte v následujících dnech web www.obscure.cz.

HIM-"Screamworks: Love In Theory And Practice"

13. února 2010 v 13:20 | P.N.
Tři roky čekali fanoušci HIM na novou nahrávku "Screamworks: Love In Theory And Practice" a nyní do jejího vydání zbývá už jen pár dnů. Než se jim dostane do rukou fyzické CD, mohou si nové skladby poslechnout na MySpace.com profilu kapely.
Deska vychází za velkou louží již 9. února, jinde po Evropě je k mání už v těchto dnech, nicméně do Česka se oficiálně dostane až 15. února. Ville Valo a jeho družina na třináctce nových písní spolupracovali s producentem Mattem Squirem, jehož pomoc si vyžádali také například The Used nebo Panic At The Disco.Kromě standardní edice bude k dostání také luxusní verze s bonusovým akustickým albem. Pro nový singl HeartKiller můžete již hlasovat v hitparádě T-music chart na televizní stanici Óčko kde se objevil jako novinka.
http://s3.amazonaws.com/socialcast_shockhound/attachments/231/Him.jpg

MM- připravované album

3. února 2010 v 21:38 | P.N.
Marilyn Manson před několika dny na svém oficiálním facebookovém profilu uveřejnil po necelých 3 měsících další prohlášení. Konkrétně: "Tady je Marilyn Manson a budu to tu využívat, abych ublížil světu, atd. V následujících dnech očekávejte nové věci. Nejen obyčejné fake book sračky. Beru si to tu zpět." Avšak to neznamená, že by Manson zanevřel na své MySpace stránky. Na nich stále pravidelně mění své krátké statusy, ve kterých skrytým stylem naznačuje, jak se zrovna vyvíjí práce na připravovaném albu.